Obec v Turčianskej kotline obkolosená podhorským hrebeňom jedinečnej Veľkej Fatry s vrcholmi Ostrou a Drienkom sú jedinečnými prvkami obce Mošovce. Obec sa od mája môže tešiť novej infraštruktúre – optickej sieti kinet už aj v obci Mošovce.

 

Budovanie modernej infraštruktúry v obci Mošovce

Vzhľadom na to, že v obci bola vybudovaná optická infraštruktúra, v obci je dostupný vysokorýchlostný optický internet. Cena služby je porovnateľňá s bežne dostupným internetovým pripojením a rýchlosť aj kvalita je násobne vyššia na optickej sieti.

 

Ponuka optických služieb a digitálnej tv v obci Mošovce

V obci Mošovce poskytujeme optický internet v 4 rýchlostiach – pre overenie pripojiteľnosti Vašej adresy, môžete využiť jednoduchý formulár na našej web stránke – www.kinet.sk , kde stačí ak zadáte svoju presnú adresu a následne získate možnosti pripojenia a dostupných služieb.

Okrem optického internetu v obci Mošovce poskytujeme aj digitálnu televíziu. Výhodou našej televízie sú bezplatný archív, viac ako 60 programov už v základnom balíčku a hlavne ZVÝHODNENÁ cena k nášmu optickému internetu.

 

mosovce optika

 

Ako postupovať pri objednávke služieb?

Objednávku môžete urobiť viacerými spôsobmi.

1.WEBOVÝ FORMULÁR

Najednoduchší a najrýchlejší spôsob objednávky je prostredníctvom objednávkového formuláru na našom webe. Stačí ak si kliknete na našu stránku www.kinet.sk a preveríte svoju adresu v našom online formulári.

2. OBJEDNÁVKA EMAILOM KINET@KINET.SK

 

Ak je pre Vás pohodlnejšie poslať objednávku formou emailu, tak napíšte na náš email kinet@kinet.sk. Prosím do emailu pridajte – Presnú adresu, kde chcete optickú prípojku realizovať, Vaše meno a priezvisko, Váš telefonický kontakt a aj email.

 

3. TELEFONICKÁ OBJEDNÁVKA 046/ 546 40 20

 

Telefonická objednávka je možná v pracovnom čase – pondelok až piatok od 8:00 – 11:00 a 12:00 – 16:00 hod.

 

Ako sa realizuje optická domová prípojka?

Realizácia pripojenia Vášho domu do optickej siete kinet je možné realizovať dvoma hlavnými spôsobmi.

 

Optická prípojka vzduchom

Prvý spôsob je pripojenie vzduchom, kedy je potrebné zhodnotiť vzdialenosť najbližšieho elektrického stĺpu k Vášmu domu, alebo budove, ktorá má byť pripojená k optickému internetu.

 

Optická prípojka zemou

Druhá možnosť pripojenia je zemou. Zemná optická prípojka však vyžaduje vopred prevedené zemné práce v podobe – zemného výkopu so zakopanou chráničkou, vyvedenou k najbližšiemu elektrickému stĺpu.

Celý postup ako prebieha pripojenie do našej siete nájdete v tomto článku: https://www.kinet.sk/opticka-domova-pripojka-zemou-a-vzduchom/

 

Najvýhodnejší spôsob objednávky je rozhodne prostredníctvom nášho webového formuláru, nakoľko samostatne overíte svoju adresu a vytvoríte celú objednávku. Na základe online objednávky automaticky dostanete prihlasovacie údaje do nášho klientského portálu a máte možnosť prezerať si Vaše služby.

Výhody a používanie nášho portálu nájdete aj v našom článku: https://www.kinet.sk/klientsky-portal-kinet/

 

Ďakujeme a tešíme sa na Vás v našej sieti kinet.