Nové lokality, ktoré pribudli do našej optickej siete kinet sú už dostupné aj na overenie na našej web stránke www.kinet.sk. V mesiaci jún sa nám podarilo dokončiť výstavbu a spustenie optických sietí v obciach Kosorín, Janova Lehota, Lovčica-Trubín, Lutila, aj Slaská. Pri tejto príležitosti sme spoločne s p. starostkou obce Kosorín stihli zorganizovať prezentáciu našich služieb a predstavenie celého priebehu objednávok a pripájania do našej siete. Aké boli najčastejšie otázky, ktoré Vás zaujímali a ako postupovať pre overenie Vašej adresy na objednanie?

 

 

 

internet kosorin

 

Aké sú dostupné internetové služby v mikroregióne Žiarske?

 

V obciach Lutila, Lovčica-Trubín, Lovčica, Slaská a Janova Lehota poskytujeme optický internet v 4 rýchlostiach – 150, 500, 850 a 1000 Mbit/s – pre overenie pripojiteľnosti Vašej adresy, môžete využiť jednoduchý formulár na našej web stránke – https://www.kinet.sk/ , kde stačí ak zadáte svoju presnú adresu a následne získate možnosti pripojenia a dostupných služieb.

Okrem optického internetu poskytujeme aj digitálnu televíziu. Výhodou našej televízie sú bezplatný archív, viac ako 60 programov už v základnom balíčku a hlavne ZVÝHODNENÁ cena k nášmu optickému internetu.

 

Ako postupovať pri objednávke služieb?

Objednávku môžete urobiť viacerými spôsobmi.

  1. WEBOVÝ FORMULÁR

    Najednoduchší a najrýchlejší spôsob objednávky je prostredníctvom objednávkového formuláru na našom webe. Stačí ak si kliknete na našu stránku www.kinet.sk a preveríte svoju adresu v našom online formulári.

 

2. OBJEDNÁVKA EMAILOM KINET@KINET.SK

 

Ak je pre Vás pohodlnejšie poslať objednávku formou emailu, tak napíšte na náš email kinet@kinet.sk. Prosím do emailu pridajte – Presnú adresu, kde chcete optickú prípojku realizovať, Vaše meno a priezvisko, Váš telefonický kontakt a aj email. 

 

3. TELEFONICKÁ OBJEDNÁVKA 046/ 546 40 20

 

Telefonická objednávka je možná v pracovnom čase – pondelok až piatok od 8:00 – 11:00 a 12:00 – 16:00 hod

 

Ako sa realizuje optická domová pripojka?

Realizácia pripojenia Vášho domu do optickej siete kinet je možné realizovať dvoma hlavnými spôsobmi. Prvý spôsob je optické pripojenie vzduchom, kedy je potrebné zhodnotiť vzdialenosť najbližšieho elektrického stĺpu k Vášmu domu, alebo budove, ktorá má byť pripojená k optickému internetu.

Druhá možnosť pripojenia je zemou. Zemná optická prípojka však vyžaduje vopred prevedené zemné práce v podobe – zemného výkopu so zakopanou chráničkou, vyvedenou k najbližšiemu elektrickému stĺpu.

Celý postup ako prebieha pripojenie do našej siete nájdete v tomto článku: https://www.kinet.sk/opticka-domova-pripojka-zemou-a-vzduchom/

 

Najvýhodnejší spôsob objednávky je rozhodne prostredníctvom nášho webového formuláru, nakoľko samostatne overíte svoju adresu a vytvoríte celú objednávku. Na základe online objednávky automaticky dostanete prihlasovacie údaje do nášho klientského portálu a máte možnosť prezerať si Vaše služby.
Výhody a používanie nášho portálu nájdete aj v našom článku: https://www.kinet.sk/klientsky-portal-kinet/

 

Ďakujeme a tešíme sa na Vás v našej sieti kinet.
Tím kinet – internet a televízia vo Vašej obci