Vážení zákazníci, ďakujeme Vám za dôveru, ktorú nám prejavujete využívaním našich služieb. Neustále sa snažíme pracovať na zvyšovaní ich kvality a zlepšovaní, aby sme Vám prinášali tie najlepšie služby. Preto by sme Vám radi oznámili, že 1.6.2024 prinášame nové verzie našich obľúbených služieb Optik (Pohoda, Klasik, Profi) a zvyšujeme ich automaticky na vyššiu rýchlosť. Okrem zmeny služieb však prinášame aj novú službu Optik Premium 1000.

 

Okrem zmien Optik služieb sme upravili a vylepšili aj naše bezdrôtové služby. Obnovili sme našu infraštruktúru a vylepšili bezdrôtovú sieť. Naše služby New Kinet (15, 20, 25), aj FiberKinet (2, 3, 4, 5) sú stabilnejšie a kvalita prenosu je na vysokej úrovni.

Služby Fiber Home sa migrujú do našej Optik služby, vďaka čomu získavate prístup do technologicky najrýchlejšej dostupnej siete a tak budete mať možnosť využívať služby Optik Pohoda, Klasik, aj Profi automaticky bez zmluvnej úpravy (vo vyššej rýchlosti). Okrem toho máte možnosť prejsť na novú službu Optik Premium, ktorá vzniká ako úplna novinka v našom portfóliu.

 

Prehľad zmien v našich službách

 

opticky internet kinet

 

Služba FiberHome sa mení na službu Optik

 

Kedže sa neustále snažíme zlepšovať kvalitu našich služieb, rozhodli sme sa službu FiberHome 1, 2, 3, 4 , 5 preklopiť do služby Optik, čo je naša aktuálne najvýkonnejšia sieť. Zákazníkom tak automaticky navýšime rýchlosť aj kvalitu pripojenia. Prehľad migrácie jednotlivých služieb nájdete v nasledujúcej tabuľke.

 

migrujeme stare sluzby (1)

 

Služba New Kinet 0 a New Kinet 1 sa mení na New Kinet 15. NewKinet 4, 5 sa mení na New Kinet 25.

 

V dôsledku neustáleho zvyšovania cien za energie je prevádzka satelitných služieb výrazne náročnejšia, z tohto dôvodu sme boli nútení zvýšiť ceny o symbolické 1 €. ODPORÚČAME VÁM PREJSŤ NA OPTICKÉ SLUŽBY – získate tak množstvo výhod:

 

  • vysokorýchlostné pripojenie 
  • niekoľkonásobne vyššiu rýchlosť
  • stabilná sieť

 

zmena new kinet

 

Zmena služby FiberKinet 2, 3, 4, 5

 

V dôsledku neustáleho zvyšovania cien za energie je prevádzka satelitných služieb výrazne náročnejšia, z tohto dôvodu sme boli nútení zvýšiť ceny o symbolické 1 €. ODPORÚČAME VÁM PREJSŤ NA OPTICKÉ SLUŽBY – získate tak množstvo výhod, overte optické pripojenie na Vašej adrese rýchlo a jednoducho na našej stránke: https://www.kinet.sk/

 

zmena fiberkinet

 

Zmena služby TV2GO

 

zmena TV2GO

V prípade, že si chcete celý prehľad nového cenníka prezrieťv PDF podobe, nájdete ho v našej cekcií „NA STIAHNUTIE„, do ktorej sa dostanete aj cez tlačislo nižšie.

 

Kedy sa prejavia zmeny služieb?

 

Úprava rýchlostí internetových služieb a doplnkových služieb sa prejaví od 1.6.2024. Zmena vo výške Vášho poplatku sa prejaví vo faktúrach vystavených od 1.6.2024. Ak uhrádzate svoje poplatky za internetové služby formou trvalého príkazu, nezabudnite si, prosím, skontrolovať, prípadne upraviť výšku platby a predísť tak upomienkovému procesu.

 

Zabudli ste názov Vašej služby? 

Kompletný prehľad Vašich aktuálnych služieb nájdete v našej klientskej zóne. Stačí ak sa prihlásite pomocou emailu, na ktorý dostávate aj Vašu faktúru. Ak sa prihlasujete do klientského portálu prvý krát, stačí, ak si zadáte „zmena hesla“. Názov Vašej aktuálnej služby máte aj na faktúre, ktorá Vám chodí emailom, alebo poštou na Vašu adresu.

Ak ste podpísali zmluvu v období od 1.1.2024 až do 31.5.2024 nové služby Vám nabehnú od 1.9.2024

 

Ak ste zmluvu podpísali v období od 1.1.2024 do 31.5.2024 Vaše služby sa menia od 1.9.2024. Čiže od 1.9. budete mať vyššiu rýchlosť a aktualizovanú cenníkovú cenu, ktorá sa zvýši o 1 €.

 

STARÉ služby BEZ VIAZANOSTI odporúčame upraviť na viazanosť ešte v mesiaci máj

Ak máte služby staršie ako 2 roky, hlavne služby ako Fiber Home a New Kinet, či Fiber Kinet – ODPORÚČAME VÁM preveriť, či máte podpísanú aktuálnu zmluvu (nie staršiu ako 24 mesiacov) S VIAZANOSŤOU. V opačnom prípade sa od 1.6.2024 bude účtovať NOVÁ CENNíKOVÁ CENA, ktorá bude vyššia ako len 1 €. Prosím v prípade otázok nás kontaktujte na naše tel. číslo, alebo napíšte email:

na kinet@kinet.sk – s predmetom PREDĹŽENIE VIAZANOSTI.

 

V rámci zmien našich služieb, dôjde aj k zmenám, ktoré môžu ovplyvniť obsah Vašich služieb, ich cenu a ovlyvniť hodnotu Vašich existujúcich zliav, čo sa môže prejaviť aj na Vašej konečnej sume na faktúre. Zmena sa týka aktuálne poskytovaných internetových a televíznych služieb vo viazanosti, aj služieb bez viazanosti, doplnkových služieb Kinet s.r.o. a ich kombinácií a bude účinná od 1.6.2024.

 

V prípade, ak by ste s navrhovanými zmenami nesúhlasili, máte právo odstúpiť od zmluvy o poskytovaní dotknutých elektronických komunikačných služieb podľa § 87 ods. 9 zákona č. 452/2021 Z. z. o elektronických komunikáciách bez sankcie a bez ďalších nákladov, a to do jedného mesiaca od oznámenia tejto zmeny. Ak Vám poskytujeme viacero služieb, v uvedenej tabuľke je vyznačené, ktorých z nich sa týka zmena s právom odstúpiť od zmluvy.

 

V prípade nejasností nás môžete kontaktovať na zákazníckej linke 046/ 546 40 20, emailom na kinet@kinet.sk, alebo navštíviť našu prevádzku v Prievidzi.

Ďakujeme za Vašu dôveru,
Ing. Maja Demjanovičová, PhD.
Vedúci oddelenia marketingu