Mesiac marec prináša novú lokalitu, v ktorej je dostupný náš optický internet Kinet. Od 4.3. sme úspešne dokončili technickú výstavu optickej siete a tak sa môžeme pustiť do pripájania. Postupne budeme oslovovať klientov, ktorí vytvorili objednávky a následne po telefonickom dohovore dohadovať termíny prípojok. 

 

Aké sú dostupné internetové služby v obci Ovčiarsko?

V obci Ovčiarsko poskytujeme vysokorýchlostný optický internet v 3 rýchlostiach – 100, 400 a 800 Mbit/s – pre overenie pripojiteľnosti Vašej adresy, môžete využiť jednoduchý formulár na našej web stránke – https://www.kinet.sk/

 

Okrem optického internetu poskytujeme aj digitálnu televíziu.

Výhodou našej televízie sú:

  • bezplatný archív,
  • viac ako 60 programov už v základnom balíčku
  • a hlavne cena LEN 4,99 € k nášmu optickému internetu.
overit dostuponost internetu kinet

Ako postupovať pri objednávke služieb?

Objednávku môžete urobiť viacerými spôsobmi.

 

1. WEBOVÝ FORMULÁR

Najednoduchší a najrýchlejší spôsob objednávky je prostredníctvom objednávkového formuláru na našom webe. Stačí ak si kliknete na našu stránku www.kinet.sk a preveríte svoju adresu v našom online formulári.

 

2. OBJEDNÁVKA EMAILOM KINET@KINET.SK

 

Ak je pre Vás pohodlnejšie poslať objednávku formou emailu, tak napíšte na náš email kinet@kinet.sk. Prosím do emailu pridajte – Presnú adresu, kde chcete optickú prípojku realizovať, Vaše meno a priezvisko, Váš telefonický kontakt a aj email. 

 

3. TELEFONICKÁ OBJEDNÁVKA 046/ 546 40 20

 

Telefonická objednávka je možná v pracovnom čase – pondelok až piatok od 8:00 – 11:00 a 12:00 – 16:00 hod

Ako sa realizuje optická domová pripojka?

Realizácia pripojenia Vášho domu do optickej siete kinet je možné realizovať dvoma hlavnými spôsobmi. Prvý spôsob je pripojenie vzduchom, kedy je potrebné zhodnotiť vzdialenosť najbližšieho elektrického stĺpu k Vášmu domu, alebo budove, ktorá má byť pripojená k optickému internetu. Druhá možnosť pripojenia je zemou. Zemná optická prípojka však vyžaduje vopred prevedené zemné práce v podobe – zemného výkopu so zakopanou chráničkou, vyvedenou k najbližšiemu elektrickému stĺpu.

Celý postup ako prebieha pripojenie do našej siete nájdete v tomto článku: https://www.kinet.sk/opticka-domova-pripojka-zemou-a-vzduchom/

 

Najvýhodnejší spôsob objednávky je rozhodne prostredníctvom nášho webového formuláru, nakoľko samostatne overíte svoju adresu a vytvoríte celú objednávku. Na základe online objednávky automaticky dostanete prihlasovacie údaje do nášho klientského portálu a máte možnosť prezerať si Vaše služby.
Výhody a používanie nášho portálu nájdete aj v našom článku: www.kinet.sk/klientsky-portal-kinet

 

Ďakujeme a tešíme sa na Vás v našej sieti kinet.