Vážení zákazníci, k 13.2.2024 dôjde k aktualizácií TV aplikácie LG s operačným systémom WebOS. Táto aktualizácia slúži na opravu zobrazenia tituliek počas pozerania a zabezpečuje správne vysielanie zvokovej stopy pre SMART televízory značky LG.

 

 

Čo sa mení?

Od tohto dátumu dôjde k úprave vysielania z dôvodu zlepšenia kompatibility so zariadeniami typu SMART TV, Android a iOS. Po implementácií tejto aktualizácie si tak budete môcť jednoducho a okamžite prepínať audiostopy a zapínať/vypínať titulky vždy, keď budú v danom vysielaní dostupné.

 

POZOR – ak máte TV LG s WebOS 1, 2 (rok výroby 2014 – 2015)

Po nasadení tejto aktualizácie sa však aktualizácie nebudú týkať starších TV zariadení značky LG, ktoré majú verziu WebOS 1, alebo 2. Ide o SMART televízory, ktoré sú približne 10 rokov staré. Tieto zariadenia nie sú schopné prejsť touto aktualizáciou. Z dôvodu potreby inovácií sa teda rozhodlo, že tieto televízory budú mať ukončenú funkciu TV2GO v aplikácií. Ak máte tento model televízie, pre fungovanie digitálnej TV2GO budete potrebovať nové zariadenie – set-top box arris (Aktuálny cenník produktov a služieb). Set-top box arris je satelitný príjmač, ktorý Vám zabezpečí fungovanie digitálnej televízie aj naďalej. 

 

V prípade, že máte tento model TV zariadenia, prosím kontaktujte nás na kinet@kinet.sk, alebo volajte na našu zákaznícku linku 046/ 546 40 20 . Spoločne tak dohodneme doplnenie tohto zariadenia do Vašich služieb, či už formou prenájmu, alebo predaja.

 

 

Prosíme, aby ste objednávku zrealizovali do 11.2., nakoľko k 13.2.2024 Vám služba TV2Go prestane fungovať.
Ďakujeme krásne za pochopenie a spoluprácu,
s pozdravom tím kinet – internet a televízia

 

tv2go zmeny pre lg tv (1)